İnşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan NİĞDELİOĞLU PREFABRİK,2000 yılından bugüne inşaat sektöründe olan İsmail NİĞDELİOĞLU yaklaşık 25 yıllık sektör deneyimine sahip biri olarak. Niğde BOR OSB’de kurmuştur.NİĞDELİOĞLU GRUP PREFABRİK A.Ş. alanında uzman kadrosu ile inşaat sektöründe daha iyi yarınların alt yapısının sağlanması amacıyla sektörel tecrübeleri ile gelişen ihtiyaçlara doğru zamanda ve kalitede cevap vermek adına Betonarme, Çelik Konstrüksiyon ve Prefabrik yapı elemanlarında uzmanlığı, disiplini, etkin ve verimli teknoloji kullanımıyla iş ilişkilerini kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedeflemektedir.Kısa zamanda çok önemli projelere imza atan NİĞDELİOĞLU PREFABRİK, çok geniş bir yelpazede farklı nitelik ve ihtiyaçlara sahip alanlarda hizmet vermektedir.


Endüstriyel yapılar – Fabrika inşaatları – Büyük Mağaza ve Showromlar – Çelik Konstrüksiyon İnşaatlara yayılan bu hizmet alanlarında yükselttiği yapılar ile güven ve kalitenin simgesi olmuştur.Firmamız Türkiye’ye yatırım yapma , ülke değer, ekonomi ve hedeflerine ulaşma yolundaki stratejik planlarında gelişimini sürdürürken, büyümesine de katkıda bulunmaya kararlı adımlarla ilerlemektedir.
NİĞDELİOĞLU PREFABRİK, Türk İnşaat sektöründe bilgi birikimi, deneyimi, kaliteli hizmeti ve önemli eserleri ile saygın konumunu daha da ileriye taşımaya, yarınları inşa etmeye ve bunu yaparken de mükemmeli aramaya devam etmektedir.

Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
Niğdelioğlu Prefabrik tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Powered by