Hakkımızda

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan NİĞDELİOĞLU PREFABRİK,2000 yılından bugüne inşaat sektöründe olan İsmail NİĞDELİOĞLU yaklaşık 25 yıllık sektör deneyimine sahip biri olarak. Niğde BOR OSB’de kurmuştur.NİĞDELİOĞLU GRUP PREFABRİK A.Ş. alanında uzman kadrosu ile inşaat sektöründe daha iyi yarınların alt yapısının sağlanması amacıyla sektörel tecrübeleri ile gelişen ihtiyaçlara doğru zamanda ve kalitede cevap vermek adına Betonarme, Çelik Konstrüksiyon ve Prefabrik yapı elemanlarında uzmanlığı, disiplini, etkin ve verimli teknoloji kullanımıyla iş ilişkilerini kalıcı çözüm ortaklığına dönüştürmeyi hedeflemektedir.Kısa zamanda çok önemli projelere imza atan NİĞDELİOĞLU PREFABRİK, çok geniş bir yelpazede farklı nitelik ve ihtiyaçlara sahip alanlarda hizmet vermektedir.


Endüstriyel yapılar – Fabrika inşaatları – Büyük Mağaza ve Showromlar – Çelik Konstrüksiyon İnşaatlara yayılan bu hizmet alanlarında yükselttiği yapılar ile güven ve kalitenin simgesi olmuştur.Firmamız Türkiye’ye yatırım yapma , ülke değer, ekonomi ve hedeflerine ulaşma yolundaki stratejik planlarında gelişimini sürdürürken, büyümesine de katkıda bulunmaya kararlı adımlarla ilerlemektedir.
NİĞDELİOĞLU PREFABRİK, Türk İnşaat sektöründe bilgi birikimi, deneyimi, kaliteli hizmeti ve önemli eserleri ile saygın konumunu daha da ileriye taşımaya, yarınları inşa etmeye ve bunu yaparken de mükemmeli aramaya devam etmektedir.

Misyonumuz&Vizyonumuz

Prefabrik yapı sektörünün özellikle son 10 yılda hızlı bir gelişim gösterdiğini  ve Türkiye’nin, prefabrik yapı  alanında Orta Asya, Afrika, Ortadoğu, Körfez ülkeleri ve Avrupa’nın taleplerini karşılayan bir üretim üssü haline geldiğini belirten Niğdelioğlu “ Sektörde yeni kurulan üretici  bir firma olarak Prefabrik yapı üretim sektöründe  global pazarda önemli bir marka değerine sahip olmayı amaçlıyoruz.” Şeklinde konuştu.

Niğdelioğlu Prefabrik

Endüstriyel yapılar – Fabrika inşaatları – Büyük Mağaza ve Showromlar – Çelik Konstrüksiyon İnşaatlara yayılan bu hizmet alanlarında yükselttiği yapılar ile güven ve kalitenin simgesi olmuştur. NİĞDELİOĞLU PREFABRİK, Türk İnşaat sektöründe bilgi birikimi, deneyimi, kaliteli hizmeti ve önemli eserleri ile saygın konumunu daha da ileriye taşımaya, yarınları inşa etmeye ve bunu yaparken de mükemmeli aramaya devam etmektedir.

Hizmetlerimiz

Prefabrik

Betonarme, Çelik Konstrüksiyon ve Prefabrik yapılarda uzmanlığı, disiplini,etkin ve verimli teknoloji kullanımıyla kısa zamanda çok önemli projelere imza atan NİĞDELİOĞLU PREFABRİK, çok geniş bir yelpazede…

Devamı

Altyapı İnşaatları

Değişen inşaat sektöründe Çelik Yapıların Önemini Fark Eden ve Çevre Dostu Geleceğin Yatırımı İçin Çelik Sektörüne Giriş Yapıyoruz.

Devamı

Fabrika Prefabrik Yapıları

Niğdelioğlu Prefabrik güvenilirdir, taahhüdünü doğru ve uygun olarak yerine getirir, çalışmalarına adından gelen bir artı değer katar..

Devamı

Sanayi Prefabrik Yapılar

Niğdelioğlu Prefabrik olarak, inşaat projeleri üzerine sanayi prefabrik yapı projeleri de yapmaktayız.

Devamı

Liman Servisi

 Türk İnşaat sektöründe bilgi birikimi, deneyimi, kaliteli hizmeti ve önemli eserleri ile saygın konumunu daha da ileriye taşımaya, yarınları inşa etmeye ve bunu yaparken de…

Devamı

Mimari Projeler

İnşaat sektörünün önde gelen firmaları arasında yer alan Niğdelioğu Prefabrik Betonarme, Çelik Konstrüksiyon ve Prefabrik yapılarda uzmanlığı, disiplini, etkin ve verimli teknoloji kullanımıyla kısa zamanda…

Devamı
Konuşma Başlat
Hoşgeldiniz,
Niğdelioğlu Prefabrik tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz..
Powered by